WBS100AKM
EAN-kode: 9120058378621 Artikkelnr.: WBS100AKM
WBS100AKM knekke for skrustikke
NOK450,00 inkl. mva.
På lager
  • Produktinfo
  • Produktanmeldelser (0)
3 segmentert knekke for skrustikke: 2 x 25 mm, 1 x 50 mm
maks. platetykkelse: 1,5 mm (rustfritt stål); 2,0 mm bløtt stål; 3,0 mm (aluminium)
bøyevinkelområde: 0 - 90°
maks. arbeidslengde: 100 mm